GİZLİLİK POLİTİKASI

  • Temmuz 27, 2018

TÜRK CEZA KANUNUNUN 226. MADDESİ HAKKINDA UYARI

Bu site üzerinden yetişkinlere yönelik yorum ve bilgiler ile toplumda uygun görülmeyen veya şuç içeren materyallere erişim sağlanmaktadır.

Erotik ve yetişkin içeriğe sahip veriler karşısında rahatsız ya da mağdur olma durumunuz söz konusu oluyorsa bu siteye girmeniz uygun değildir.

Bu site müstehcen bilgi ve materyaller barındırabilir.

Bu siteye erişim sağlayanların yetişkinlik çağında olması gerekmektedir.

BU SİTE İÇERİSİNDE YER ALAN BİLGİLERE ERİŞİM VE GÖRÜNTÜLEME, AŞAĞIDA VERİLEN ŞARTLARI KENDİ RIZASIYLA KABUL EDEN BİREYLER İLE SINIRLIDIR:

Yasal olarak reşit yaştayım ve bu site içerişinde yer alan cinsel içerikli materyali görüntülemeyi kendim istiyorum.

Bu site yer alan cinsel bilgileri görüntülemek ve almak istiyorum. Ayrıca karşılıklı iki yetişkinin kendi istekleri ile gerçekleşen cinsel eylemlerin uygunsuz ya da saldırganlık içermediğine inanıyorum.

Sitede yer alan içerikten rahatsız olacak ya da reşit olmayanlar kişiler ile bu sitedeki bilgileri paylaşmayacağım.

Sitede bulunan içeriğe bireysel kullanımım için kendi isteğim ile erişim sağlıyorum.

Cinsel içeriğe sahip olan herhangi bir görüntü, video, ses kaydı veya yazının herhangi bir topluluk, ülke, şehir standartlarını ihlal etmeyeceğine karar verdim.

Bu site hakkındaki herhangi bir bilgiyi yetişkin olmayan bir kişiyle paylaşmayacağım.

Sitede yer alan içeriklerin izlenmesi, okunması ya da indirilmesinde oluşabilecek tüm yasal sorumluluk bana aittir.

Bu ve bağlı olduğu sitelerden yapılabilecek herhangi bir hileli giriş ya da kullanım dolayısıyla herhangi bir sorumluluğum olmayacağını kabul ediyorum.

Bu sitenin kullanımının Şartlar ve Koşulları’na tabi olduğunu ve bu şart ve koşulları kabul edeceğimi anlıyor ve onaylıyorum.

Bu sitede yer alan video, resim veya yazıların karşılıklı izni bulunan yetişkinler tarafından cinsel eğitim ve cinsel eğlence gibi cinsel amaçlarla kullanılması amaçlanmaktadır.

Sitede yer alan bu uyarının Türk Ceza Kanunu’nun 5651 sayılı maddesi uyarınca benim ve sitenin arasında bir anlaşma olduğunu kabul ediyorum. Bu sitede bulunarak site Şartlar ve Koşulları’na uygun hareket edeceğimin bir göstergesi olarak imzalamış bulunuyorum.